Naujas mokėjimo planas „Pastovus sutartinis mokėjimas“


2011-09-27

UAB „Litesko“, siekdama gerinti klientų aptarnavimo kokybę, parengė mokėjimo planą „Pastovus sutartinis mokėjimas“, kurį galima pasirinkti nuo 2011 m. spalio 1 d.

Šis mokėjimo planas skirtas buitiniams šilumos vartotojams, norintiems planuoti savo išlaidas šildymui ir karštam vandeniui. Tai leidžia išskaidyti mokėjimus vienodomis dalimis per visus metus, tokiu būdu sumažinant mokesčių naštą šildymo sezonu.

Šilumos vartotojui iš anksto yra žinomas mėnesinio mokesčio už šildymą ir karštą vandenį paslaugos dydis, todėl klientas gali efektyviau planuoti savo ūkio išlaidas.
Derinti savo pasirinkimo dėl naujojo mokėjimo plano su daugiabučio namo  kaimynais nereikia, tai – kiekvieno kliento asmeninis apsisprendimas.
 
Pavyzdžiui, 60 kv. metrų buto šildymas pasenusiame ir neefektyviai šilumos energiją vartojančiame daugiabutyje vieną žiemos mėnesį kainuoja 400 litų. Už karštą vandenį ir cirkuliaciją kas mėnesį visus metus mokama po 100 litų – žiemą bendra sąskaita siekia 500 litų. Pagal „Pastovaus sutartinio mokėjimo“ planą tokio buto gyventojas visus metus kas mėnesį vidutiniškai mokėtų apie 267 litus.
 
Pavyzdžiui, 60 kv. metrų buto šildymas renovuotame ar naujame daugiabutyje vieną žiemos mėnesį pareikalauja 130 litų. Už karštą vandenį ir cirkuliaciją kas mėnesį visus metus mokama 70 litų – žiemą bendra sąskaita siekia 200 litų. Pagal naująjį planą tokio buto gyventojas visus metus kas mėnesį vidutiniškai mokėtų apie 125 litus.
 
„Pastovų sutartinį mokėjimą“ pasirinkę gyventojai, gaunantys kompensaciją už šildymą ir karštą vandenį, paramos nepraras. „Litesko“ specialistai, skaičiuodami individualų atsiskaitymo už šilumą mokėjimo dydį, įtraukia ir gyventojui priklausančią kompensaciją.
Pateikus prašymą Šilumos tiekėjui ne vėliau kaip prieš vieną mėnesį, galima grįžti prie įprastinio atsiskaitymo su Šilumos tiekėju tvarkos būdo. Atsiskaitymo tvarkos būdas gali būti keičiamas ne dažniau kaip kartą per vienerius metus.


Grįžti į naujienas