„Marijampolės šiluma“ pradeda planinius remonto darbus: gali sutrikti karšto vandens tiekimas


2023-07-05

Ruošiantis šildymo sezonui, UAB „Litesko“ filialas „Marijampolės šiluma“ liepos 10-12 dienomis atliks planinius remonto ir profilaktikos darbus. Didžiausi darbai bus atliekami magistraliniuose šilumos tinkluose: bus keičiamos pagrindinės 500 mm diametro sklendės, požeminių tinklų atramos Juknevičiaus gatvės magistralėje  ir pietinėje miesto dalyje. Taip pat bus atliekami hidrauliniai  bandymai ir kiti profilaktiniai darbai katilinėje.

Pasak „Marijampolės šiluma“ direktoriaus Juozo Bartaškevičiaus, šiuos darbus būtina atlikti tam, kad artėjančio šildymo sezono metu būtų galima užtikrinti sklandų šilumos ir karšto vandens tiekimą.

„Remonto metu  būsime priversti laikinai nutraukti karšto vandens tiekimą daliai miesto karšto vandens vartotojų. Atsiprašome  marijampoliečių už laikinus nesklandumus ir pažadame, kad dėsime visas pastangas, jog visus suplanuotus būtinus darbus atliktume kiek įmanoma greičiau,“ – sako Juozas Bartaškevičius.

Atsižvelgiant į tai, jog tam tikriems visuomeniniams objektams karštas vanduo yra būtinas, „Litesko“ į Marijampolę atgabeno vienintelę tokio tipo mobilią katilinę Lietuvoje. Moderni, skystu kuru kūrenama, pilnai automatizuota 3,0 MW šiluminės galios mobili katilinė leis užtikrinti, kad dalis Marijampolės pastatų su nesklandumais nesusidurs.

„Šis sprendimas leis Marijampolės ligoninei ir aplinkiniams Mokolų bei Kosmonautų mikrorajonų gyventojams viso remonto metu ir toliau naudotis karštu vandeniu be trukdžių. Labai džiaugiamės, kad radome sprendimą  kaip tam tikriems jautriems miesto objektams nepertraukiamai tiekti paslaugas“ – teigia „Marijampolės šiluma“ vadovas.

 


Grįžti į naujienas