Kur atsiskaityti už „Litesko“ paslaugas?


2016-11-08

Informuojame, kad už šilumą, karštą vandenį ir kitas Bendrovės suteiktas paslaugas galite atsiskaityti tik žemiau nurodytose mokėjimo įstaigose, kurios yra sudariusios sutartis su „Litesko“.

Mūsų Bendrovės pateiktas sąskaitas galite apmokėti komerciniuose bankuose: AB SEB bankas, „Swedbank“ AB, AB  Šiaulių bankas, AB DNB bankas, UAB „Medicinos bankas“. Taip pat atsiskaityti galite MAXIMA kasose, UAB Lietuvos centrinėje kredito unija, UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose, UAB „Virtualių paslaugų operatorius“ partnerių prekybos vietose (spaudos kioskuose „Lietuvos spauda“), AB „Lietuvos paštas“ skyriuose. Sąskaitas taip pat galite apmokėti sudarę sutartį su UAB „Viena sąskaita“. Telšių filiale galima atsiskaityti UAB „Mažeikių būtų ūkis“ kasose. Atkreipiame dėmesį, kad sąskaitas apmokant ne aukščiau nurodytais būdais, įmoka gali būti neįskaityta.

Taip pat informuojame apie patogų ir greitą atsiskaitymo už Bendrovės suteiktas paslaugas būdą – elektroninių sąskaitų automatinį apmokėjimą, kuris nuo 2016 m. sausio 1 d. pakeitė tiesioginį debetą. Prašymą elektroninėms sąskaitoms pateikti ir automatinį šių sąskaitų apmokėjimą pasirinkti galite savo banke.

Klientams, norintiems sutaupyti laiko, siūlome naudotis mokėjimo sistema „Bank link“, kurią rasite elektroninio aptarnavimo centre www.litesko.lt. Šiuo atsiskaitymo būdu gali naudotis „Swedbank“, AB ir AB SEB banko klientai.


Grįžti į naujienas